MYSTERY DINNER

MYSTERY DINNER

ČASTÉ OTÁZKY

Cena za hru na hráče je 400 Kč.

Hra je přizpůsobena pro 7-12 hráčů. Všichni hráči jsou podezřelými, každý chce najít pravého viníka a nestát se sám hlavním podezřelým. V případě potřeby se může přidat 13-ty hráč jako pomocný vyšetrovatel. Pri větším počtu již není reálné, aby se všichni hráči navzájem slyšeli a proto pokud je vás 14 nebo více, připravíme vám 2 až 3 hry najednou (budete hrát stejný scénář, při různých stolech v jedné restauraci) a tak se spolu může najednou při jedné aktivitě zabavit až 36 hráčů. Jelikož všichni hrajete stejnou hru, máte společné zážitky o kterých se navzájem můžete pobavit po skončení hry, ale často se hráči do postav vžijí tak, že se narážkami na hru baví i v dalších dnech.

Pro kohokoliv, kdo rád diskutuje s ostatními, chce si vyzkoušet být na jeden večer někým jiným nebo rád řeší detektivní případy. Ale hlavně pro každého, kdo si rád vychutná dobré jídlo v příjemné společnosti. Hráči by však měli být starší 15 let. Aj kvůli možnému propojení s jídlem je však hra zejména oblíbená jako teambuildingová aktivita, narozeninová oslava nebo rozloučka se svobodou.

Jídlo ani nápoje nejsou zahrnuty v ceně hry. Máte však možnost si objednat speciální zvýhodněné Menu à la Baťa, které se bude podávat v přestávkách během hry nebo si na místě doobjednat jídlo a nápoje à la carte se slevou 10%.

Ne. Menu à la Baťa je možné objednat si i ve vegetariánské verzi. Stejně tak v jídelním lístku si určitě něco vhodného vyberete. Pokud má jeden, maximálně dva jiný speciální požadavek k Menu à la Baťa (například nemůžete halušky, takže radši chcete brambory), stačí to říct číšníkovi před začátkem hry. Pokud máte speciální požadavky ve větším počtu, bude lepší si Menu à la Baťa neobjednávat a vybrat si radši něco à la carte.

Hra je dostupná i v angličtině. Komunikace je při hře mimořádně důležitá a tak musí všichni hráči velmi dobře ovládat jazyk hry.Prepnúť obsah

V jedné skupině může hrát najednou 7 až 12 hráčů. Při větším počtu totiž nelze vést u stolu jednu konverzaci a tak budete rozděleni do několika herních skupin, aby byl každý zapojen do hry. Víme připravit hru pro 3 skupiny a tedy až 36 osob najednou.

Platí se na místě v hotovosti, platební kartou nebo formou dárkového poukazu. Při předchozí dohodě je možné platit i na fakturu bankovním převodem nebo kartou.

Na hru Mystery Dinner stačí přijít přesně na čas, protože před hrou vždy připravujeme herní stůl a pokud je restaurace plná, nemusí být k dispozici další stůl, u kterého by ste mohli počkat.

Prosím nemeškejte však, sami se připravíte o čas ve hře.

V sekci Kontakt, najdete kontaktní údaje, rádi s Vámi probereme Vaše požadavky (velké skupiny, hra mimo Prahu, catering a jiné).

Rezervaci je možné přesunout, dejte nám však prosím vědět nejpozději 24 hodin před dohodnutým termínem, nejlépe telefonicky na +420 608 441 293. Pokud zrušíte rezervaci některé hry méně než 12 hodin před jejím začátkem, budeme Vám účtovat poplatek ve výši 50 % ceny hry. To stejné platí při nahlášení snížení počtu hráčů méně než 12 hodin před hrou.

Jiste. Víc info o naších dárkových poukázkach najdete tu.

KONTAKTUJTE NÁS

info@mysterydinner-cz.com

+421903247713

Otvárací hodiny:
Podle rezervacií – hru je nutné si rezervovat předem.